Süper Sosyal

  • Yeni Nesil İletişim Uzmanı

Sosyal Medya Pazarlaması etkili sosyal strateji işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı korumanıza ve takipçilerinizle sağlıklı iletişim kurmanıza yardımcı olabilir.

Vizyon: Türkiye’de stratejik Instagram yönetimi bulunmayan yerel ve ulusal tüm şirketlere stratejik Instagram yazılımı kullanmalarını sağlamaktır. Şirketin genel vizyonu sosyal medya yönetiminde Türkiye’de ve dünyada akla gelen ilk firma olmaktır.

Misyon: Stratejik Instagram yönetimiyle ilgili en kaliteli teknik destek veren şirket olmak. Bizimle çalışan şirketlerin ulusal veya uluslararası müşterilerini artırmak. Süper Sosyal özellikle reklamcılık ve pazarlama alanında sosyal medyanın etkin ve verimli kullanımını günümüz koşullarında opsiyon değil şart olduğunun bilincindedir. Bunu normal Instagram yönetimi kullanan bir şirket ile stratejik Instagram yönetimi kullanan şirketler arasındaki ve stratejik Instagram yönetimine geçmiş şirketlerin öncesi ve sonrasına dair verilerle pekiştirir.

Marka Takip

İşletmenizin itibarını arttırmanıza, grafiksel olarak takip etmenize ve insanların markanızı nasıl algıladıklarını öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Çekilişleri

Instagram, Facebook ve Twitter içeriği kısa sürede trafiğinizi arttıracak çekilişler düzenleyip, takibini yaparak grafikleştirebileceğimiz gibi uzmanlarımız, markanız için en uygun içerik ve platform türünü belirlemenize yardımcı olabilir. 

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve takipçileriniz ile iletişim kurabilir.

Kurumsal Profil Tasarımı

Sosyal medya profillerini, markanız ve takipçilerinizle örtüşen kaliteli içerik ve estetik ile oluşturup payaşıyoruz.